ANADOL

72 Amper İnci Akü 700 EN Formul A Taurus

72 Amper İnci Akü 700 EN Formul A Taurus

72 Amper İnci Akü Fiyatları araştırması yaparken, sadece akünün fiyatına odaklanmayın. Akünün tarihi..

1.300,00TL

72 Amper Mutlu Akü 700 EN Sfb

72 Amper Mutlu Akü 700 EN Sfb

72 Amper Mutlu Akü Fiyatları araştırması yaparken, sadece akünün fiyatına odaklanmayın. Akünün tarih..

1.400,00TL

Anadol Akü Fiyatları

Anadol akü fiyatlarını yukarıdaki ürünlerden inceleyebilirsiniz. Yazılan fiyatlar, eski akünüzü verdiğiniz de montaj dahil fiyatlardır. Kredi kartına taksit imkanımız mevcuttur. İletişim kısmından adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Anadol akü fiyatları, marka marka, değişiklik göstermektedir. Ödemenizi İstanbul içinde kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz.

Eski akünüzü vermediğiniz takdir de 72 amper hurda akü bedeli, fiyata eklenir. 72 amper hurda akünün fiyatları da sürekli değişmektedir. Aldığınız akü amperi ne ise, verdiğiniz akü amperi de o olmalıdır. Aksi takdir de ufak amper verip, büyük amper akü alırsanız, hurda akünün fiyat farkı olacaktır. Bu rakam dönem dönem, amperine göre değişmektedir. Hurda akü fiyatları sürekli güncellenir.

Anadol Aküsü Kaç Amper Olmalı

Anadol aküsü kaç amper olmalı diyecek olursanız, bu araca 12 volt, 72 amper akü takmalısınız en az. 60 amper akü yetersiz geliyor. 72 amper akü yeterlidir. Ayrıca araç modeli çok eski olduğundan, aldığınız akünün markası ve marş gücü önemlidir. Ucuz aküler bu arabaya takıldığında sorun çıkartmaktadır.

Anadol Fabrika Orijinal Aküsü

Açıkçası o yıllarda yaşamadığım için, bu konu da bir fikrim yok ancak bu Anadol aküsü şu an en az 72 amper olmalı.

Anadol Akü Değişimi

Anadol, akü değişimi son derece basittir. Aküyü sabit tutan, halatı söktükten sonra, kutup başlarını gevşeterek yeni akünüzü takabilirsiniz. Öncelikle eksi kutup sökülmelidir.

Anadol Hangi Marka Akü Almalıyım

Anadol, akü markası tercihi yaparken, akü markasının, bulunduğunuz şehir de yetkili servisi, olup olmadığına bakmalısınız, en önemli kriter bu. Çünkü en iyi akü markasını da alsanız, bir sorun yaşadığınız da, il değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda da kargo masrafları veya yetkili servise ulaşmak için harcadığınız giderler canınızı sıkabilir. Şu an için ülkemizde en yaygın servis ağına sahip olan akü markaları, Mutlu akü, İnci akü ve Varta aküdür. 

Yetkili servis ağı en geniş veya size en yakın olan markayı tercih ettikten sonra, fiyat performans olarak, size en uygun gelen akü markasını tercih edebilirsiniz. Anadol Akü tercihi yaparken, akü amperini, marş gücünü ve fiyatını göze alarak en mantıklı aküyü tercih etmelisiniz. 

Anadol Aküsü Kaç Yıl Garantili

Anadol, akü markaları, aküyü nereden alırsanız alın, hususi kullanımlar da 2 yıl, ticari kullanımlar da ise, 1 yıl üretici firma garantisindedir. Garanti şartları, akü ile birlikte size teslim edilmektedir ve orada yazılı olan şartlar geçerlidir. Aküyü garantiden değiştirme yetkisi sadece, markanın yetkili servislerine aittir.

Anadol Akü Ömrü Ne Kadardır

Anadol, akü ömrü, ilk çıkan akü en uzun giden aküdür genelde. Tabi bu aracın durumuna ve kullanan kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. İlk aküsü ortalama 4 ile 6 yıl arasında gitmektedir. Daha sonrasında alınan akülerin ömrü ise, ortalama 3-4 yıl gitmektedir ve yine aracın durumuna, kullanıma göre değişmektedir. 

Anadol Akünün Bittiğini Nasıl Anlarız

Anadol, akünün bittiğini anlamanız için en iyi yöntem, ölçüm yaptırmanızdır. Ölçüm yaptırmanın haricinde, bir kaç fikir verebilirim ama en iyi çözüm ölçüm yapılmasıdır. Farlar giderek sönük yanmaya başlar, aracı çalıştırırken cılız bir ses çıkar, bir süre sonra kontağı çevirseniz de araç tepki vermez.


Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)