Fiat Egea Akü Fiyatları

60 Amper İnci Akü

60 Amper İnci Akü

60 Amper İnci AküStandart 60 amper aküdür. Üretimi Türkiye de yapılmaktadır. Ürünlerimiz yeni tarihl..

330,00TL

60 Amper President Akü

60 Amper President Akü

60 Amper President AküStandart 60 amper aküdür. En çok sattığımız ve sorun yaşamadığımız markaların ..

240,00TL

Fiat Egea Akü Fiyatları

Fiat Egea akü fiyatlarını yukaridaki ürünlerden inceleyebilirsiniz. Yazılan fiyatlar, eski akünüzü verdiğiniz de montaj dahil fiyatlardır. Kredi kartına taksit imkanımız mevcuttur. İletişim kısmından adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Fiat egea akü fiyatları, elbetteki marka marka değişiklik göstermektedir.

Eski akünüzü vermediğiniz takdir de 60 amper hurda akü bedeli fiyata eklenir. 60 amper hurda akünün şu anki güncel fiyatı 90 liradır. Eskisini verdiğiniz zaman egea akü fiyatları 180 liradan başlayarak markasına göre 400 liraya kadar gitmektedir. Tabi bu rakamlar 60 amper akü takmanız halinde geçerlidir. Bu araca uygun akü amperlerini diğer paragraftan öğrenebilirsiniz.

Fiat Egea Aküsü Kaç Amper Olmalı

Fiat Egea modelinin aküsü, fabrika çıkışında 50 amper aküdür. Fabrika çıkışı yazmamızın sebebi, fiat egea için daha sonrasında 60 amper akü takmanız hem fiyat, hem de performans açısından sizin için daha uygun olacaktır.

İstediğiniz her amperi bu araca takamazsınız elbette. Ancak bu aracın akü yeri 60 amper akünün ölçülerine uygundur. İsterseniz 50 amper aküde takabilirsiniz ancak biz 60 amper akü takmanızı tavsiye ediyoruz.

Fiat Egea Akü Değişimi

Fiat Egea akü değişimi son derece basittir, diğer araçlara göre. Bir tane aküyü tutan ayağı sökmelisiniz. Ardından bir ucu mandallı olan kutup başlarını 10 anahtar yardımıyla gevşetmelisiniz. Bu şekilde eski aküyü yerinden çıkarabilirsiniz. Kutup başlarını araca değdirmemeye özen gösterin.

Ayrıca araçtan aküyü söktüğünüz de ayarlar fabrika ayarlarına geri döner, saat, tarih vb ve radyo kodu isteyebilir. Bunun için başka bir aküden besleme yaparak akü değişimi yapılmalıdır.

Eğer 60 amper akü takacaksanız, 50 amper akü yerine, akünün koyulduğu kase üzerinde bulunan, siyah aparatı da sökmelisiniz. Ancak o zaman 60 amper akü yerine sığabilir.

Fiat Egea Akü Garanti Süresi

Hangi marka alırsanız alın, hususi sınıf olan, 50 amper ve 60 amper akülerde garanti süresi 2 yıldır. Burada dikkat etmeniz gereken, her markada 2 yıl garanti verilse de, yetkili servis ağının ne kadar fazla olduğudur önemli olan izin için ve tabi ki kurumsal olmaları da aynı şekilde önemli.Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)